Strona główna
Przykładowa analiza swot

Artykuły
Czym jest analiza swot przedsiębiorstwa

Pomoc
Kontakt

Analiza swot powiatuAnalizie Swot poddawane są nie tylko przedsiębiorstwa. Można przeprowadzić analizę swot również dla m.in. powiatu, gminy czy miasta. W tym prostym przykładzie analizie poddano powiat.

Elementy analizy:
- charakterystyka analizy swot
- typy sytuacji strategicznej
- charakterystyka powiatu, w tym: położenie i charakterystyka środowiska geograficznego, ludność, podmioty gospodarcze, infrastruktura techniczna, walory turystyczne,
- analiza swot powiatu
- mocne strony i szanse oraz słabe strony i zagrożenia (wizja powiatu, integracja, współpraca lobbing, potencjał gospodarczy, zagospodarowanie przestrzenne, infrastruktura techniczna, transport i drogi publiczne, promocja powiatu, przeciwdziałanie bezrobociu oraz aktywizacja lokalnego rynku pracy, porządek publiczny, edukacja, kultura i ochrona dóbr kultury, promocja i ochrona zdrowia, wspieranie osób niepełnosprawnych, ochrona środowiska)

Liczba stron: 23


Tagi: analiza swot powiatu,

Aby pobrać plik wpisz kod:

Aby otrzymać kod dostępu wyślij SMS o treści AP.swot pod numer 79068

Koszt przesłania wiadomości SMS to 11.07 zł brutto.

Po wprowadzeniu kodu aktywujesz dostęp do 3 gotowych analiz ze strony www.analiza-swot.org. Sam wybierasz, które pliki chcesz pobrać. Na wykorzystanie kodu z SMS masz aż 365 dni.

W razie braku SMSa zwrotnego z kodem skontaktuj się z dostawcą usługi SMS, firmą DotPay.pl.

Jeżeli napotkasz problemy z korzystaniem z serwisu www.analiza-swot.org przejdź do Pomocy. W przypadku pytań i sugestii skontaktuj się z nami.

Usługa SMS dostępna jest we wszystkich polskich sieciach GSM. Serwis SMS obsługiwany przez Dotpay.pl (Regulamin usługi SMS).
Sprawdź też:
- Analiza rynku i SWOT producenta kawy Tchibo
- Analiza strategiczna browaru Tyskiego
- Analiza strategiczna dla Fitness Clubu
- Analiza swot powiatu